facebook
Поиск
Категории
    Меню Закрыть
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    28 апр. 2024

    Відгуки про замовлення, страница 8

    7 лет тому
    #3939

    Здравствуйте.
    Рассказываю: проблема до сих пор не решена,  прислали мне перегородку напольной вешалки, вместо нижней части  вертикальной ножки. Я уже не знаю как объяснять, какие фото и в каких измерительных величинах присылать, может в дюймах?  Отправляла первое фото с указателем и размерными характеристиками с масштабной линейкой, указала отдельно красной стрелкой на недостающую деталь, но они по-видимому фото не смотрят и письма не читают. Обещали перезвонить или написать, но в ответ тишина.  На вопросы: когда пришлете нужную деталь и на какой адрес отправить  присланную  вами ненужную деталь я вразумительного так  и не получила. Кроме как девушка сказала, ничего нам не отправляйте обратно, пока мы с вами не свяжемся??? Впечатления отрицательные о магазине, жаль, думала стану постоянным клиентом, выбросила 400 грн + доставка на ветер.
    7 лет тому
    #3940
    Елена wrote:

    Здравствуйте.
    Рассказываю: проблема до сих пор не решена,  прислали мне перегородку напольной вешалки, вместо нижней части  вертикальной ножки. Я уже не знаю как объяснять, какие фото и в каких измерительных величинах присылать, может в дюймах?  Отправляла первое фото с указателем и размерными характеристиками с масштабной линейкой, указала отдельно красной стрелкой на недостающую деталь, но они по-видимому фото не смотрят и письма не читают. Обещали перезвонить или написать, но в ответ тишина.  На вопросы: когда пришлете нужную деталь и на какой адрес отправить  присланную  вами ненужную деталь я вразумительного так  и не получила. Кроме как девушка сказала, ничего нам не отправляйте обратно, пока мы с вами не свяжемся??? Впечатления отрицательные о магазине, жаль, думала стану постоянным клиентом, выбросила 400 грн + доставка на ветер.

    здравствуйте, Елена!

    да, действительно есть такая ситуация :( - непонятно, кто натупил - наш человек или сотрудник икеи:(
    мы еще раз дали четкую инструкцию, какую деталь надо и она должна приехать на этой неделе.
    мы ее вам отправим за свой счет (как  и "неправильную" деталь)
    приносим свои извинения за эту ситуацию
    7 лет тому
    #3949
    Вчера 03.12.16 наконец-то получила то, о чем просила. Злосчастную вешалку сын собрал. Если честно, то махнула на магазин рукой, но они читают отзывы и устраняют ошибки, хоть и в такой долгий срок. Заказ выполнен.
    7 лет тому
    #3952
    Добрый вечер! Заказ получила -диван и три стула.Всем, в принципе, довольна. Единственное, непонятна  была работа новой почты.Была уверена, что доставят до квартиры, но оказалось, что за это надо еще заплатить.Пришлось платить еще ОТДЕЛЬНО -50 грн. за этаж (живу на 8-ом). И в доме есть лифт.Если  бы об этом знала, наверное бы подумала бы насчет заказа.
    7 лет тому
    #3970
    Елена wrote:
    Вчера 03.12.16 наконец-то получила то, о чем просила. Злосчастную вешалку сын собрал. Если честно, то махнула на магазин рукой, но они читают отзывы и устраняют ошибки, хоть и в такой долгий срок. Заказ выполнен.


    Добрый день! Пишу именно сюда, потому что консультант онлайн Ярина не ответила мне.
    Дорогой магазин Икея Клуб, заберите с отделения Новой почты деталь от напольной вешалки, которую Вы мне по ошибке прислали! Она выслана была уже как месяц назад на имя отправителя - Манко Ивана в г. Львов. Новая почта шлет смс о том, что Вы до сих пор её не забрали.  
    С наступающими Вас новогодними праздниками!  Надеюсь Вы меня услышали. С ув. Елена.
    7 лет тому
    #3971
    Елена wrote:
    Вчера 03.12.16 наконец-то получила то, о чем просила. Злосчастную вешалку сын собрал. Если честно, то махнула на магазин рукой, но они читают отзывы и устраняют ошибки, хоть и в такой долгий срок. Заказ выполнен.

    Добрый день! Пишу именно сюда, потому что консультант онлайн Ярина не ответила мне.
    Дорогой магазин Икея Клуб, заберите с отделения Новой почты деталь от напольной вешалки, которую Вы мне по ошибке прислали! Она выслана была уже как месяц назад на имя отправителя - Манко Ивана в г. Львов. Новая почта шлет смс о том, что Вы до сих пор её не забрали.  
    С наступающими Вас новогодними праздниками!  Надеюсь Вы меня услышали. С ув. Елена.


    Здравствуйте, Елена!
    спасибо!
    вас тоже проздравляем с праздниками и желаем всего самого хорошего!

    посылку забирать не будем, т.к. нам эта деталь не нужна и платить за доставку ненужной детали неохота. спасибо за беспокойство.
    7 лет тому
    #4021
    Добрый день! Заказывала плетеное кресло ІКЕА АГЕН с подушкой к нему. Пришло все целое, Новая Почта подстроилась к моему времени дома по доставке. По поводу того, что кресло хрустит. Я его покрою акриловым матовым лаком, так как имею очень много старинных вещей с лозы. Спасаю от рассыхания вещи этим лаком. Заказывать начала с мелких интерьерных вещей, переходим на более габаритные заказы)) Спасибо за работу.
    6 лет тому
    #4089
    Загалом роботою сайту задоволена - ціни супер, характеристика товару і повідомлення про наявність товару достатня, всі повідомлення вчасні. Але! Кілька разів пробувала скористатися он-лайн послугою. Перші 2 рази - безрезультатно прочикала на відповідь безрезультатно. Наступна спроба була вдаліша - відповіли за кілька хвилин - але без користі .  просто відписка. В питанні було чим відрізняються два товари, які на картинці зовсім однакові, але суттєво різна ціна. Відповідь - різні серії. Коли я почала сама детально вичитувати опис товару, дослідила суттєву відмінність : в одному випадку - захист скло, в іншому - плівка. Це мене і цікавило. Або консультанти некомпетентні, або їх недостатня кількість, або вони. недобросовістні працівники. Як на мене, сервіс не виконує своєї задачі.
    6 лет тому
    #4100
    Посылка 30 кг с самыми разными позициями... пластик крупный мелкий, стекло крупное мелкое.. В общем, упаковано всё ооочень на совесть. Пришло во время и даже раньше. И я всем-всем-всем ну ооооооочень довольна!!! Магазину огромное спасибо!!!
    6 лет тому
    #4109
    Вперше замовляла на цьому сайті. Сподобалося, що є гарний вибір в наявності. А в моїй ситуації це дуже було важливо. Замовляла Стелаж КАЛЛАКС білий, коробки ДРЁНА 4 шт зелені, вішалку МУЛИГ білу, мішок для брудної білизни ЭЛЛЬ, щітку для миття посуду і підставка під планшет. Забігаючи наперед, скажу, що все доїхало в гарному стані, стелаж з невеликим дефектом, але зовсім не помітний, тому я навіть не парилася з цього приводу.

    Є один нюанс, який заставив мене трохи напрягтися. Якщо при замовленні не вказати в коментарі, що потрібен підйом на поверх, то нова пошта доставить тільки до під'їзду. Я говорила про це тільки в телефонному режимі, але людський фактор ніхто не відміняв, тому при оформленні відправки це не вказали. А нова пошта категорично не додає таку послугу на прохання отримувача, а відправник вже змінити це теж не може! Домовлялась з кур'єром особисто.

    Загалом, роботою магазина задоволена! Наступного разу буду замовляти тут)
    Дякую!
    6 лет тому
    #4121
    Спасибо коллективу за великолепное обслуживание.Очень понравилась работа и отношение Вашего коллектива.Спасибо!!!
    6 лет тому
    #4128
    Заказ делала первый раз, но осталась очень довольна. Большое спасибо)))буду дальше сотрудничать)
    6 лет тому
    #4158
    Делали 2 заказа,все ок.Рекомендуем
    6 лет тому
    #4191
    Замовлення робила вперше. Дуже задоволена сервісом. Все чітко,зрозуміло,вчасно. Товар прийшов гарно запакований без пошкоджень (замовляли посуд і столик журнальний).Дякую! Буду ще замовляти.
    6 лет тому
    #4194
    Спасибо!! Довольна и вежливостью сотрудников, и скоростью доставки, и качеством заказанной напольной вешалки)) Рекомендую!!
    6 лет тому
    #4206
    Заказывала первый раз. Очень приглянулся заварной стеклянный чайник и чашки. Все выглядит стильно. Цена на чайник немного ниже, чем на других сайтах. Оформила заказ. Очень быстро служба сайта все отправила. Это радует. Оплатила сразу все. На сайте прочитала, что на почте обязательно проверяйте товар. На почте получила посылку, все было хорошо упаковано. Но вот начали рассматривать чайник и на нем 2 большие царапины на стекле. Я понимаю что разбирательства затянутся и правды не дождешься, заказ я оплатила сразу. Это только мои нервы. Все забрала. Чайник уже использую. Все нравится. Чашки тоже красивые. Но вот эти царапины. Их особо не видно. Но вот вопрос откуда они. Это на почте так поцарапали при упаковке или как.
    6 лет тому
    #4209
    Замовила картину за 1000грн. Відправили у тонесенькій плівочці! Навіть у картон не запакували! Як можна відправляти картину без належного захисту?! Звичайно, вона надішла мені пошкоджена - посередині наскрізна маленька дірочка. На Новій Пошті відповіли, що запакували згідно з побажаннями відправника - у обриштуванні. Але ж обриштування кріпиться по периметру до рами, а посередині картина залишилась незахищеною, лише у плівці. На запитання "Чому картина відправлена у такому вигляді" співробітник відповів "Ми відправили у заводській упаковці".

    Останнім часом взагалі дуже зіпсувалась якість відправки замовлень. Товар приходить брудний і неналежно запакований. Таке враження, що фірма намагається на цьому зекономити. Картина була останньою краплею. Я ваш клієнт уже близько 2 років, але більше взагалі нічого замовляти не буду!
    6 лет тому
    #4210
    Світлана wrote:
    Замовила картину за 1000грн. Відправили у тонесенькій плівочці! Навіть у картон не запакували! Як можна відправляти картину без належного захисту?! Звичайно, вона надішла мені пошкоджена - посередині наскрізна маленька дірочка. На Новій Пошті відповіли, що запакували згідно з побажаннями відправника - у обриштуванні. Але ж обриштування кріпиться по периметру до рами, а посередині картина залишилась незахищеною, лише у плівці. На запитання "Чому картина відправлена у такому вигляді" співробітник відповів "Ми відправили у заводській упаковці".

    Останнім часом взагалі дуже зіпсувалась якість відправки замовлень. Товар приходить брудний і неналежно запакований. Таке враження, що фірма намагається на цьому зекономити. Картина була останньою краплею. Я ваш клієнт уже близько 2 років, але більше взагалі нічого замовляти не буду!

    доброго дня, Світлано!

    дуже шкода, що вам привезли пошкоджений товар і зіпсували радість від покупки.

    нам абсолютно не складно допакувати товари, але ми цього не робимо задля наших клієнтів (хоча раніше робили).
    у вашому випадку нова пошта без проблем поверне гроші за пошкоджений товар.
    а у випадках, коли ми додатково допаковували товари, були проблеми, бо нп казала, що товар вже був відправлений пошкодженим і не хотіла повертати гроші. тому ми перестали допаковувати, щоб було чітко видно, що товар відправляється цілим. і вже якщо приїде пошкодженим, то це однозначна і беззаперечна провина нової пошти.
    6 лет тому
    #4211
    Admin wrote:

    доброго дня, Світлано!

    дуже шкода, що вам привезли пошкоджений товар і зіпсували радість від покупки.

    нам абсолютно не складно допакувати товари, але ми цього не робимо задля наших клієнтів (хоча раніше робили).
    у вашому випадку нова пошта без проблем поверне гроші за пошкоджений товар.
    а у випадках, коли ми додатково допаковували товари, були проблеми, бо нп казала, що товар вже був відправлений пошкодженим і не хотіла повертати гроші. тому ми перестали допаковувати, щоб було чітко видно, що товар відправляється цілим. і вже якщо приїде пошкодженим, то це однозначна і беззаперечна провина нової пошти.


    З вашої відповіді я роблю висновок, що ви свідомо відправили незапаковану картину, прекрасно розуміючи, що НП її пошкодить при транспортуванні.
    Картина розміром метр на метр ну ніяк не могла доїхати неушкодженою, якщо вона була тільки в тоненькій плівці! Плівка була настілька тонка, що порвалась навіть там, де по периметру до рами кріпилось обриштування!
    НП нічого не компенсує, бо відправили товар так, як замовив відправни, згідно з їх правилами, вказаними на сайті. І їхнім юристам буде дуже легко довести, що товар пошкоджено не з їх вини. Я вже сто раз пошкодувала, що заплатила вам 100% передплату і вже не маю змоги повернути товар. Дуже хотілось би подивитись, як ви б доводили вину Нової Пошти.

    Не запаковувати належно товар це неповага до клієнтів! Якби ви дбали про інтереси клієнта, то замовили б на НП пакування в картон, а потім вже в обриштування. Бо якби дірка була і в картоні, то це б уже дійсно була вина нової пошти.
    Перечитуючи попередні відгуки, де ви відправляли людям вже пошкоджений товар, спадає на думку, що картина вже була зіпсована і ви спеціально відправили її в такому вигляді, щоб перекласти вину на Нову пошту.
    6 лет тому
    #4212
    Світлана wrote:

    З вашої відповіді я роблю висновок, що ви свідомо відправили незапаковану картину, прекрасно розуміючи, що НП її пошкодить при транспортуванні.
    Картина розміром метр на метр ну ніяк не могла доїхати неушкодженою, якщо вона була тільки в тоненькій плівці! Плівка була настілька тонка, що порвалась навіть там, де по периметру до рами кріпилось обриштування!
    НП нічого не компенсує, бо відправили товар так, як замовив відправни, згідно з їх правилами, вказаними на сайті. І їхнім юристам буде дуже легко довести, що товар пошкоджено не з їх вини. Я вже сто раз пошкодувала, що заплатила вам 100% передплату і вже не маю змоги повернути товар. Дуже хотілось би подивитись, як ви б доводили вину Нової Пошти.

    Не запаковувати належно товар це неповага до клієнтів! Якби ви дбали про інтереси клієнта, то замовили б на НП пакування в картон, а потім вже в обриштування. Бо якби дірка була і в картоні, то це б уже дійсно була вина нової пошти.
    Перечитуючи попередні відгуки, де ви відправляли людям вже пошкоджений товар, спадає на думку, що картина вже була зіпсована і ви спеціально відправили її в такому вигляді, щоб перекласти вину на Нову пошту.

    1. ми НІКОЛИ НЕ ВІДПРАВЛЯЄМО клієнтам пошкоджений товар! через це у нас іноді проблеми з термінами поставки, бо ми чекаємо заміну пошкодженого. але нам важливіше відправити ціле, хай навіть трохи пізніше.
    2. пошкоджений товар у нас нова пошта не прийняла б, бо вони несуть відповідальність за цілісність і всі працівники нп прекрасно про це знають (або прийняли б з приміткою в декларації, що товар зданий з пошкодженням)
    3. якщо ви склали акт відповідно до нашої інструкції, то скиньте, будь ласка, нам його на пошту і ми доб"ємось відшкоджування у нової пошти, бо посилку було відправлено якраз у пакуванні, котре відповідає їхнім вимогам. І ВИ ОТРИМАЄТЕ ВАШІ ГРОШІ НАЗАД!