facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    4 трав. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 69

    2 роки тому
    #5205
    Заказываю не  первый раз, было, конечно, несколько случаев, когда отдельные позиции не доезжали, но, в целом, работой магазина очень довольна. ХоумКлаб полностью выдерживает оговоренные сроки. Доставка SAT, конечно, гораздо медленнее, чем НП, но у них и цена в разы ниже, здесь осознанный выбор между ценой и скоростью. В общем, спасибо за успешное сотрудничество.
    2 роки тому
    #5213
    Моя первая покупка в этом магазине, всем очень довольна, общение с сотрудниками упаковкой и доставкой а самое главное товаром, спасибо отзывам очень помогают определиться с выбором.
    2 роки тому
    #5214
    Дейсвительно любимый магазин! Доставка в сроки, цена актуальная. Упаковка товара на высоте! Спасибо за ваш труд и за радость, которую вы нам приносите!)))
    2 роки тому
    #5215
    Заказувала в мкгазині вперше.  Вдячна за увагу і консультації. Товар отримала вчасно.  Дуже задоволена. Впевнена, що  ще буду  замовляти .
    один рік тому
    #5226
    Очень довольна работой этого интернет-магазина. Оформила заказ, оплатила, товар, находящийся во Львове, получила через день НП. Цены у НП конечно не божеские, но к магазину это никакого отношения не имеет) На всякий случай звонила в поддержку, т.к. делала заказ в первый раз. Мне толково, вежливо все объяснили, подсказали, что и как лучше и выгодней для меня сделать. Очень благодарна, буду заказывать еще.
    один рік тому
    #5227
    Замовлення робила в перший раз!Все прийшло добре упаковано, якість хороша, мені сподобалась праця магазину!!!Нажаль, довга доставка із-за війни.
    один рік тому
    #5228
    Дуже задоволена роботою магазину! Все гарно запаковане, товари "в наявності" відправляються одразу ж, забрала на третій день з дня замовлення! Оператори дуже приємні та уважні! Дякую!
    один рік тому
    #5229
    Магазин понравился. Ассортимент и отношение к клиентам тоже. Думаю, что буду наведываться еще. )
    один рік тому
    #5230
    Замовляли диван кутовий. Дуже переживала: як доїде до України, як доставка спрацює, чи не буду шокована ціною доставки... та інш.  Чесно скажу: просто не очікувала ідеального ланцюжка "клієнт-товар". Доставляли САТом.  Чудово! (а ціна взагалі : в 5 разів дешевша Нової Пошти) Дуже дякую Магазину та службі доставки. Бажаю всього найкращого! Разом до перемоги)
    один рік тому
    #5231
    Дуже задоволена роботою магазину. Саме тому повертаюся знову і знову. Великий ассортимент товару на складі в наявності, приємні ціни навіть з урахуванням витрат на доставку, оперативне оброблення та відправлення замовлення. За багато років співпраці - жодних нарікань. Успіху та ставайте тільке кращіми.
    один рік тому
    #5232
    Все супер. Швидка доставка від моменту замовлення. Чудова підтримка. Пакування меблів - найкраще, яке я будь-коли бачив.
    один рік тому
    #5233
    Все должны понимать, что в этом магазине возврата и замены товара нет! Так работает этот магазин, пренебрегая Законом Украины "О защите прав потребителей"
    один рік тому
    #5234
    [u][/u]Елена wrote:
    Все должны понимать, что в этом магазине возврата и замены товара нет! Так работает этот магазин, пренебрегая Законом Украины "О защите прав потребителей"

    доброго дня, Елена!
    у нас є обмін чи повернення щодо товарів, котрі є в наявності.
    щодо товарів, котрі везуться з Польщі для конкретного клієнта, обмін чи повернення можливі лише у випадку браку. інформація про це розміщена на нашому сайті -  лінк. при чому виділена жирним шрифтом, а не дрібним
    один рік тому
    #5235
    Как всегда все очень быстро!) спасибо, что Вы так работаете. Побольше бы товаров в наличии и ждём новинки!
    один рік тому
    #5236
    Все добре...
    один рік тому
    #5237
    Дуже вам дякую за вашу роботу: за консультації, за оперативно відправлені замовлення, за якість товару! Ви молодці! Я ваш клієнт і всім рекомендую! Успіхів і вдячних покупців!
    один рік тому
    #5238
    Хочу залишити відгук .
    Дуже хотілось би залишити магазину хороший відгук , але це не про мій випадок . Замовлення зроблено  майже місяць тому , авжеж оплата на пред . Але ні замовлення ні в якому воно стані я не знала доки не зателефонувала сама . Як виявилось якісь затримки , про які ніхто не повідомляе . Обіцяли відправити максимум в четвер , але зараз субота відправлення не віправлете і досі …Дівчина з якою я балакала , сказала «що я можу зробити».
    За таку роботу можу поставити магазину з 10 балів 1 , рекомендувати ні в якому разі теж не буду нікому . Також залишу відгуки де тільки зможу .
    один рік тому
    #5239
    Катерина wrote:
    Хочу залишити відгук .
    Дуже хотілось би залишити магазину хороший відгук , але це не про мій випадок . Замовлення зроблено  майже місяць тому , авжеж оплата на пред . Але ні замовлення ні в якому воно стані я не знала доки не зателефонувала сама . Як виявилось якісь затримки , про які ніхто не повідомляе . Обіцяли відправити максимум в четвер , але зараз субота відправлення не віправлете і досі …Дівчина з якою я балакала , сказала «що я можу зробити».
    За таку роботу можу поставити магазину з 10 балів 1 , рекомендувати ні в якому разі теж не буду нікому . Також залишу відгуки де тільки зможу .

    доброго дня, Катерина!
    так, на жаль, зараз є проблема з машинами і чергами на кордоні (на 20+ км в кожну сторону).
    про затримку замовлення ми надсилали вам повідомлення 17 червня, в якому інформували чому і на скільки часу затримка, а також, коли буде відправка. і звісно ж, просили вибачення за завдані незручності.
    також ваше замовлення було відправлене і передане новій пошті в четвер, 23 червня. але, судячи з сайту НП, воно ще не виїхало зі Львова, оскільки НП не встигла його обрешетувати.
    нам дуже шкода, що у вас залишилось негативне враження про замовлення.
    один рік тому
    #5240
    Скористалась перший раз і була приємно здивована якістю послуг - своєчасний дзвінок консультанта і його професійна допомога, зручний сервіс оформлення і оплати замовлення. Більше того строк замовлення був виконаний вчасно, комплектація в пакування в нормі. Купляли жалюзі,  легко крепляться і вигляд мають чудовий. Всім рекомендую!!!! Сама теж скористаюсь ще не раз.
    один рік тому
    #5242
    Зробив замовлення. Мене набрав менеджер - ми вирішили усі питання, які мене цікавили. Після оплати я повідомив про гроші - замовлення зібрали та відправили.
    Надійшло усе, що я замовив, претензій та зауважень не маю щодо товарів.
    Але є 1 неприємний та незрозумілий мені момент:
    На сайті при оформленні замовлення було безліч способів доставки, я обрав на відділення САТ через те, що було написано Безкоштовно!
    Та коли я вчора приїхав туди - почув наступне: Доставка 43 гривні ви сплачуєте.
    Справа не в грошах, я міг обрати відділення Нової пошти біля свого дому та сплатити 50грн і не їхати через пів міста.
    Але якщо пишеться безкоштовно воно так і має бути.