Пошук

Оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою www.ikea-club.com.ua , що має назву надалі «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець», і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт інтернет-магазину.

 

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. Ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.

 

2. Терміни та визначення

2.1.Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.

2.2. Покупець - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа / фізична особа- підприємець.

2.3. Замовлення - оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів, для подальшого їх викупу Покупцем.

2.4. Сайт – веб-сторінка в мережі Інтернет за адресою www.ikea-club.com.ua, яка містить Товар, а також інформацію з пошуку, комплектації і резервування Товарів обраних Покупцем.

2.5. Особистий кабінет – простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, у якому відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

 

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві, грунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно з Замовленням покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві послуги з пошуку, комплектації, резервування та відправки Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на Сайті і підтвердженого Інтернет-магазином

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі замовлень Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування товарів Покупців, якщо інше не зазначено в підтвердженні Замовлення.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення!», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

 

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

4.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:

· Ім'я, прізвище

· Номер телефону

· Адреса електронної пошти

· Пароль

4.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.

4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету.

4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазину, надіславши електронний лист на адресу info@ikea-club.com.ua

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).

 

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальний кошик і натискаючи кнопку «Оформити замовлення!».

5.2. Оформити Замовлення на Товари можуть всі Покупці, незалежно від реєстрації. Замовлення обробляються і відправляються по Україні після часткової або повної оплати.

 

6. Порядок оплати

6.1. Загальна вартість Замовлення включає повну вартість Товарів, дорівнює сумі, що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.

6.2. Покупець оплачує розміщені на Сайті замовлення на умовах часткової або повної передоплати на реквізити, вказані в листі-підтвердженні замовлення.

 

7. Порядок передачі товару Покупцеві

7.1. Покупець отримує замовлений ним Товар за допомогою доставки, або шляхом самовивозу безпосередньо з офісу Продавця, який знаходиться за адресою, котра розміщена на Веб-сайті Продавця у розділі «Про нас»

7.2. Детальний перелік способів доставки Товарів, вказується на сайті Продавця під час оформлення Замовлення

7.3. Покупець має право самостійно обрати, один із доступних способів отримання замовленого Товару.

7.4. При доставці Товарів залученими Компаніями-перевізниками, Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується та зобов’язується виконувати Правила перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками.

7.5. Орієнтовані терміни доставки Товарів повідомляються Покупцеві під час оформлення замовлення та становлять 10 (десять) робочих днів з моменту отримання Продавцем передоплати (повної або часткової) за замовлений Товар. У випадку доставки Товарів із залученням сторонніх Компаній-перевізників, орієнтовані терміни доставки можуть бути змінені (збільшені) відповідними Компаніями-перевізниками.

7.6. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, Покупець підтверджує шляхом підписання накладної (декларації Компанії-перевізника), або будь-якого іншого документу, який підтверджує отримання Товару, та підписується у момент приймання-передачі Товару. З моменту підписання накладної (декларації Компанії-перевізника) або будь-якого іншого документу, який підтверджує отримання Товару, до Покупця переходить право власності на Товар.

7.7. Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними в розділі «Про нас».

 

8. Умови повернення товару

 

8.1. Під час отримання Товару в офісі Продавця, від кур’єра, у відділеннях (пунктах видачі) Компанії-перевізника, Покупець зобов’язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити упакування і пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та в повноті, комплектності, кількості Товару відповідно до замовлення та супровідної документації.

8.2. У випадку виявлення невідповідності Товару (по кількості, комплектності) чи його пошкодженні, Покупець має право відмовитися від його приймання, зафіксувавши виявлені недоліки у Акті про пошкодження або Акті про недоліки. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, що здійснила доставку Товару (представником Компанії-перевізника або Продавця). Відповідний Акт про пошкодження, складений за участю представника Компанії-перевізника, подається разом з претензією компанії-перевізнику, котра здійснює відшкодування вартості пошкодженого Товару.

8.3. Продавець зобов’язується замінити бракований Товар за наявності Акту про недоліки, складеного у порядку, передбаченому цим Договором.

8.4. Сторони погодили, що у випадку недотримання вищевказаної процедури повернення Товару, вважається, що Покупець отримав Товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

8.5. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаної Покупцем в замовленні або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причини, при доставці його кур’єром Компанії-перевізника, або неотримання товару у відділеннях (пунктах видачі) Компанії- перевізника у встановлений останньою строк, товар повертається на склад перевізника для зберігання та повернення Продавцю або передається на склад Продавця. Оплата за послуги (транспортування, відправлення, зберігання) Продавця та/або Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Покупцем за Товар. Решта суми, повертаються Покупцеві на підставі його вимоги із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.

 

9. Конфіденційність і захист персональних даних

9.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.

9.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 р

9.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

9.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

9.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.

9.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

 

10. Інформаційні повідомлення

10.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

10.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.

 

11. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

11.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені  законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення.

11.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

11.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.

 

12. Інші умови

12.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

12.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

12.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

12.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.