facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    28 бер. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 78

    7 місяців тому
    #5445
    Доброго дня! Роблю замовлення не перший раз. Дуже неприємно, коли приходить замовлення не у заводській упаковці, грязне та з пошкрябаним дном. Сфотографували та у телефонному режимі пояснила менеджеру з продажі. Це питання залишилося без відповіді для мене, як для замовника.
    7 місяців тому
    #5446
    Светлана wrote:
    Доброго дня! Роблю замовлення не перший раз. Дуже неприємно, коли приходить замовлення не у заводській упаковці, грязне та з пошкрябаним дном. Сфотографували та у телефонному режимі пояснила менеджеру з продажі. Це питання залишилося без відповіді для мене, як для замовника.

    доброго дня, Светлана!
    надішліть, будь ласка, на пошту фото товару
    7 місяців тому
    #5447
    Все супер, швидко, якісно, замовленням цілком задоволена)
    7 місяців тому
    #5448
    Хочу подякувати за дуже швидку доставку , все запаковано ретельно, нічого не помялось и не зламалось! Товари дуже, дуже якісні та классні! Роблю замовлення не вперше але все як завжди на висоті! Велика подяка за Вашу працю в такі важки часи!!
    7 місяців тому
    #5449
    Гарно дякую за якісну та швидку доставка ! Окреме спасибі консультантам за профконсультаціі !  
    6 місяців тому
    #5450
    Вже декілька раз робила замовлення в Home Club. Дуже задоволена товаром за приємними цінами. Також сильно порадувало пакування.  Все щільно, миски всі переділині папером і щільно замотані все скло чудово запаковане, що точно дохде до одержувача.
    6 місяців тому
    #5451
    Дуже дякую за швидку доставку. Товар якісний, відповідає опису, приїхав дуже швидко. Замовляли стільці та столік МАММАУТ білого кольору. Збирали разом з дитиною)
    6 місяців тому
    #5452
    Щиро дякуємо! Все дуже добре - доставка товару була швидкою. Товар відповідав опису і очікуванням! Все чудово запаковано та доставлено. Сервіс у магазині відмінний - вся інформація про замовлення  приходить на пошту швидко, чітко, зрозуміло... Дуже задоволені! Успіхів!
    5 місяців тому
    #5454
    Дякую за оперативність! Замовленням задоволена. Це мій найкращій магазин вже багато років. Товари якісні, сучасні та якісні! Персонал відповідальний, професійний! Супер! Рекомендую всім :)
    Навіть меблі замовляла. Вражена якістю.
    5 місяців тому
    #5455
    Ніколи не замовляйте в цьому магазині! Відправили моє замовлення абсолютне інше відділення, замість Києва в Київську обл.!
    5 місяців тому
    #5456
    Владислав wrote:
    Ніколи не замовляйте в цьому магазині! Відправили моє замовлення абсолютне інше відділення, замість Києва в Київську обл.!

    доброго дня, Владислав!
    нам дуже прикро за цю ситуацію.
    але справа в тому, що ми відправили правильно, а Міст самовільно переадресував.
    ось скріншот переписки:
    Зображення
    5 місяців тому
    #5457
    мені дуже все сподобалось. все дуже якісно. доставили все як і було обумовлено
    5 місяців тому
    #5458
    Дякую за оперативно доставлене замовлення та чудовий сервіс! Перфорована панель SKADIS гарно та надійно запакована, якісна та практична в використанні! Від покупки лише позитивні емоції, гарних вам клієнтів!
    5 місяців тому
    #5459
    Доброго вечора. Інтернет магазин працює добре, але коли щось не так з товаром, то замовник має замовляти собі повторно за свої кошти, тому що прописані правила площадки максимально так, щоб магазин не втратив ні гривні. Мова йде про неякісний товар який стався на виробництві (заводі). І навіть якщо сума твого замовлення сягає більше 150 000грн то з тобою ніхто нехоче по телефону нічого  не хоче обговорити, а тобі кажуть все зафіксуйте та відправте на електрону пошту. А з відти все тільки одна і таж відповідь: по правилам нашого магазину ми нічим вам неможемо допомогти. Я розумію, що цю відповідь швидко удалять з сайта. Але можливо хтось і встигне почитати перед замовленням , і задумається чи готовий зробити покупку, і якщо щось не так з частиною товара то повторно замовити його за свої гроші!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    5 місяців тому
    #5460
    Іван wrote:
    Доброго вечора. Інтернет магазин працює добре, але коли щось не так з товаром, то замовник має замовляти собі повторно за свої кошти, тому що прописані правила площадки максимально так, щоб магазин не втратив ні гривні. Мова йде про неякісний товар який стався на виробництві (заводі). І навіть якщо сума твого замовлення сягає більше 150 000грн то з тобою ніхто нехоче по телефону нічого  не хоче обговорити, а тобі кажуть все зафіксуйте та відправте на електрону пошту. А з відти все тільки одна і таж відповідь: по правилам нашого магазину ми нічим вам неможемо допомогти. Я розумію, що цю відповідь швидко удалять з сайта. Але можливо хтось і встигне почитати перед замовленням , і задумається чи готовий зробити покупку, і якщо щось не так з частиною товара то повторно замовити його за свої гроші!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    доброго дня, Іван!
    1. ми не видаляємо негативні відгуки з форуму (в цьому ви легко можете переконатись, полиставши його).
    2. коли НП побила ваше замовлення, ми оформили вам замовлення на заміну (без жодних доплат з вашого боку!) і вже частину, котра була у нас на складі, відправили вам, а другу частину відправимо, коли приїде з Польщі.
    тому не зовсім зрозуміли претензії
    5 місяців тому
    #5461
    Дарья wrote:
    Хочу поблагодарить Ikea Club за хорошую и оперативную работу. Все было получено в срок, без каких-либо задержек ) Цены в вашем магазине приятно радуют не только глаз, но и кошелек!!! Успехов Вам и Процветания! =)
    5 місяців тому
    #5462
    Купили комод и зеркало. Оформление заказа супер. Сразу связались. На следующий день все выслали. Упаковано отлично, все целое. Качество просто обалдеть, распил шикарный. Собрали зеркало и комод за 2 часа. С помощью двух отверток. Инструкцию поймет даже САМЫЙ «одаренный». До этого смотрели комоды в епицентре 4 часа того что было не подходило, а что понравилось на заказ 100% предоплата ожидать 1,5 месяца. Вообщем ИКЕА рулит! Спасибо большое! Магазин рекомендую всем!
    4 місяці тому
    #5463
    Дуже сподобалося обслуговування! На всі питання відповідає менеджер! доставка супер! товар якісний! дякую всій команді!
    4 місяці тому
    #5464
    Замовляла в перше та  зилишилися задоволена. І якістю товару, і все гарно запаковано, і обслуговуванням. Все швидко та зручно. Дякую, та гарного дня.
    4 місяці тому
    #5465
    Дуже подобається магазин! Товари швидко доставляють, великий вибір та хороший і приємний персонал!
    У мене виникли проблеми зі шторою (заводський брак) і все дуже швидко та безпроблемно замінили! Супер! Дякую!

    P.S. По замовчуванню сайт в пошуку видає руснявою. Враховуючи ситуацію в країні було б прекрасно, якби цієї свинособачої мови взагалі не було у користуванні на сайті. Тим більше, що компанія знаходиться у Львові.