facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    24 квіт. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 77

    10 місяців тому
    #5419
    Усе супер, пакування та  швидка доставка! Дякую!
    10 місяців тому
    #5420
    Дякую персоналу за відмінне обслуговування!
    9 місяців тому
    #5423
    Все супер) замовляла жалюзі ікеа, супер ціни, швидка доставка.. недоліки не помітила.
    9 місяців тому
    #5424
    Натрапила не так давно на цей магазин, але вже зробила кілька замовлень. Дуже задоволена - все є в наявності. Без сюрпризів - ціна відповідає сайту, якість відповідає очікуванням. Замовлення виконується швидко, оперативно. Товар запакований, приходить без ушкоджень.
    9 місяців тому
    #5425
    Чітка і злагоджена робота. Зручно, що весь час йде трекінг замовлення. Замовляла перший раз і дуже задоволена. Обовʼязково повернусь!)
    9 місяців тому
    #5426
    Работой магазина очень довольна!
    Сегодня заказала, завтра товар уже у меня!)) Надёжная упаковка
    Спасибо большое!
    9 місяців тому
    #5427
    Дуже задоволена роботою магазину. Замовляла стільці Adde, вони прийшли добре запаковані, без пошкоджень.Дякую за якість і доставку.Рекомендую!!!
    9 місяців тому
    #5429
    Дякую. Замовлення отримала швидко. Ціни на сайті приємні. Завжди замовляю тут.
    9 місяців тому
    #5430
    Щиро дякую за швидку доставку.Хочу подякувати всій команді яка працює і робить приємні речі для всіх.Гарних продаж і вдячних покупців.
    9 місяців тому
    #5431
    Замовлення  виконано оперативно. Швидка доставка, все добре упаковано, але на одному предметі (бічна панель стелажа  GERSBY ) на видному місці велика подряпина
    9 місяців тому
    #5432
    Робота магазину, як завджи, чудова. Все доставляється у строки, а інколи навіть трохи раніше. Чудово упаковано, нічого не ламається. Замовляю товари для дому з ікеа лише через ваш магазин ))) дякую за професіоналізм ;)  
    9 місяців тому
    #5433
    Дякую співробітникам магазину за професіоналізм, швидку обробку інформації та своєчасну доставку, завжди належне упаковування посилки.
    8 місяців тому
    #5434
    Велика подяка за працю магазину, все дуже якісно, замовляла вдруге, танеодмінно буду замовляти ще. Процвітання вашому магазину, дякую!
    8 місяців тому
    #5438
    Обожнюю Ваш магазинчик!
    Швидко, гарно, чітко!
    Рекомендую всім)
    8 місяців тому
    #5439
    Скарга , по замовленню 9978957 , я обирала доставку SAT бо там вказано було знижка -15-20%, позавчора мені приходить смс про те щоб я звʼязалася з вами,я набираю  номер +380 (50) 375 63 60, у мене уточнили моб.телефон та попередили ,що транспортна компанія буде робити деревʼяний каркас,який коштує 390 грн ,та тільки так відправить мені моє замовлення,на що я відповіла,що мене не влаштовує,та зробила переодресацію на нову пошту тому що по ціні виходить мені там більше влаштовує!!!!!

    Сьогодні приходить смс від SAT Logistic Vitaiemo! Vash vantazh 113005206 vid Manko Іvan prybude iz zatrymkoiu. Prynosymo vybachennia za nezruchnosti.


    Я знову набираю номер уточнити та запитати ,чому не замінили транспортну компанію на нову пошту,хоча від відповів ,що дані всі вказані і він не знає чому так вийшло .

    Хто мені відшкодує суму грошей за цю посилку,яку зі мною не узгоджували и всеодно відправляли на SAT logistic???


    Я прошу заоротнього дзвінка та відшкодування моїх коштів за той каркас,який мені нарахували(не вказавши при цьому на сайті),та дізнавшись зі слів оператора,відмовилась від умов цього перевізника!

    І ще замовлення йде з дуже великою затримкою,а коли я робила оплату ,мені сказали відправлять на слідуючий день.


    Замовляти не буду більше! І нікому не буду радити!!!
    8 місяців тому
    #5440
    Катерина wrote:
    Скарга , по замовленню 9978957 , я обирала доставку SAT бо там вказано було знижка -15-20%, позавчора мені приходить смс про те щоб я звʼязалася з вами,я набираю  номер +380 (50) 375 63 60, у мене уточнили моб.телефон та попередили ,що транспортна компанія буде робити деревʼяний каркас,який коштує 390 грн ,та тільки так відправить мені моє замовлення,на що я відповіла,що мене не влаштовує,та зробила переодресацію на нову пошту тому що по ціні виходить мені там більше влаштовує!!!!!

    Сьогодні приходить смс від SAT Logistic Vitaiemo! Vash vantazh 113005206 vid Manko Іvan prybude iz zatrymkoiu. Prynosymo vybachennia za nezruchnosti.


    Я знову набираю номер уточнити та запитати ,чому не замінили транспортну компанію на нову пошту,хоча від відповів ,що дані всі вказані і він не знає чому так вийшло .

    Хто мені відшкодує суму грошей за цю посилку,яку зі мною не узгоджували и всеодно відправляли на SAT logistic???


    Я прошу заоротнього дзвінка та відшкодування моїх коштів за той каркас,який мені нарахували(не вказавши при цьому на сайті),та дізнавшись зі слів оператора,відмовилась від умов цього перевізника!

    І ще замовлення йде з дуже великою затримкою,а коли я робила оплату ,мені сказали відправлять на слідуючий день.


    Замовляти не буду більше! І нікому не буду радити!!!

    доброго дня, Катерина!

    З нашої сторони дійсно є помилка, що відправили транспортною компанією САТ, яку ви обрали з самого початку, а не Новою поштою. Приносимо вибачення за цю ситуацію, кошти за додаткове пакування повернули.

    Також ми могли відразу вас проінформувати, ще до оплати вашого замовлення, про потребу додаткового пакування, а саме обриштовки, щоб стіл не пошкодився, але в замовленні ви вказали номер телефону з помилкою, тому ми не змогли цього зробити.

    щодо термінів - ви оформили та оплатили замовлення 31.07, ми відправили його 01.08 - з нашої сторони затримки немає, товар відправлено в обіцяні терміни
    8 місяців тому
    #5441
    Багато чого замовляла через цей сайт. Мені все подобається. Працюють і відповідають на питання оперативно. Я задоволена
    8 місяців тому
    #5442
    Задоволена роботою магазину на всі 100%. Замовляла офісну тумбу і стільці, приїхали гарно запаковані. Відправили швидко.
    8 місяців тому
    #5443
    Все 👍🔥 Слава Україні.Home-club ви великі Молодці.
    8 місяців тому
    #5444
    Замовляю в магазині не перший рік- все супер! Ціна і терміни доставки також без зауважень