facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    25 квіт. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 74

    один рік тому
    #5348
    Задоволена покупками, вчасно та якісно було відправлено товар! Нарікань немає, дякую за роботу!!
    один рік тому
    #5349
    Все добре дякую.
    Ви молодці!!!
    один рік тому
    #5350
    Замовляю вже не вперше. І все добре. Дякую за роботу.
    один рік тому
    #5351
    Дуже дякую команді магазину. Професійно, швидко, якісно.
    один рік тому
    #5352
    Приємний магазин, помірні ціни на якісні товари. Взагалі круто, що можна придбати ІКЕЯ в Україні і так швидко. Задоволеня і якістю обслуговування, і доставкою, і товарами.
    один рік тому
    #5354
    Замовляв торшер ІКЕА NYMÅNE НЮМОНЕ. Був на складі, тому доставка пройшла швидко. Сервіс ввічливий і швидкий. Рекомендую!
    один рік тому
    #5355
    Приємно замовляти, коли отримуєш швидку відповідь. Все чітко, швидко та якісно.
    Вчора замовила, сьогодні на пошті забрали - прекрасно.
    Дякую. Замовляю не перший раз і не останній точно!
    один рік тому
    #5356
    ХоумКлаб молодцы, работаете четко, слаженно. Заказ пришел очень быстро, я даже не ожидала. Все в порядке, как обычно у вас. Впечатление от вашей работы лучше, чем от официалов.
    один рік тому
    #5357
    Магазин працює на найвищому рівні. Професійні і людяні співробітники, прекрасно упакований товар. Отримала задоволення від співпраці з цим магазином. Дякую, буду купувати в Home club ще)
    один рік тому
    #5358
    Дуже задоволена роботою магазина, це було перше моє замовлення але точно не останнє. Дякую за швидку доставку, мирного неба!
    один рік тому
    #5362
    Зробивши замовлення на сайті скористались послугою самовивіз, все пройшло чудово, вдячні Вам !
    один рік тому
    #5363
    Задоволена співпрацею з магазином. Швидко, чітко, без зайвих дій та слів. дякую за виконане замовлення
    один рік тому
    #5365
    Цього року відкрила для себе ІКЕА та цей магазин.Як же мені вони обоє подобаються!Яке гарне обслуговування в магазині,відповідальні продавці!А за доставку то взагалі окреме Дякую!Завжди стараються здешевить  її,на відміну від інших магазинів.Все завжди приходить цілісіньке,щільно та міцно упаковане.Усім друзям та родичам беру тепер тут подарунки.Рекомендую усім цей магазин та і саму ІКЕА!!!Успіху!!
    один рік тому
    #5367
    Вперше замовляла в цьому магазині, все сподобалось: і товар, і зв'язок, і пакування і швидка доставка. Дякую.
    один рік тому
    #5368
    Вперше замовляла товар в даному магазині. Сервіс на вищому рівні. Як тільки оформила замовлення, одразу зі мною зв'язався консультант, крім того поприходили повідомлення зі статусом. Товар відправили в день замовлення і прийшов на наступний день (ще швидко спрацювала Нова пошта). Все прийшло ціле, без пошкоджень, добре запаковано.
    Дякую за вашу роботу.
    один рік тому
    #5369
    Замовляла вперше, все дуже сподобалося, обробили замовлення дуже швидко, мені пощастило, мої позиції були на складі, тому отримала через день. дякую за вашу роботу
    один рік тому
    #5370
    Товарів, які я замовляла не було в наявності. Чекала під замовлення. Приїхали практично так як обіцяли. Доставка дешева - дуже вигідно. Якість така, як має бути. Рекомендую)
    один рік тому
    #5371
    Замовила столик. Отримала на 2 дня раніше. Дякую.
    один рік тому
    #5372
    Щиро дякую HOME - CLUB! Вже декілька разів робив замовлення, завжди - швидка реакція, оформлення, відправлення! Приємно - ПОДАРУНОК ! Молодці! Бажаю успіхів!
    один рік тому
    #5373
    Заказ сделала вечером, утром перезвонили, согласовали способ доставки. Привезли быстро. Заказывала бокалы - каждый очень хорошо упакован. Курьер занес в квартиру бесплатно. В общем,я довольна! Буду и дальше сотрудничать с этим магазином и советовать другим!