facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    24 квіт. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 71

    один рік тому
    #5278
    Делаем заказ уже не первый раз.
    Всем довольны, на отправка по НП очень хорошая Упаковка
    Заказывали зеркала всё отлично приехало .
    один рік тому
    #5279
    Гаращук Тамара Василівна, дуже задоволена
    один рік тому
    #5280
    Спасибо огромное, заказывала складные деревянные стулья, заказ магазином оформлен быстро, отправлен, переживала за транспортировку, упаковка товара очень хорошая, в процессе доставки, товар не поврежден, не поломан, получен в отличном состоянии, в соответствии с заказанным цветом. Спасибо огромное.
    один рік тому
    #5281
    Дякую за швидке та якісне оформлення заказу. Весь товар відповідає своїм характеристикам.
    один рік тому
    #5282
    Замовляю тут вдруге, всім задоволена. Товар якісний, обслуговування на вищому рівні.
    один рік тому
    #5283
    Замовила перший раз. Дійшло замовлення швидко. Але коли передивлялася речі вдома виявилося, що пластикова кришка від судочка зламана. А це означає -1 судочок з набору з трьох штук. При цьому скляна ваза доїхала чудово. Товар або не перевірили при пакуванні, або знали і поклали зламаний! 👎
    один рік тому
    #5284
    Катерина wrote:
    Замовила перший раз. Дійшло замовлення швидко. Але коли передивлялася речі вдома виявилося, що пластикова кришка від судочка зламана. А це означає -1 судочок з набору з трьох штук. При цьому скляна ваза доїхала чудово. Товар або не перевірили при пакуванні, або знали і поклали зламаний! 👎

    доброго дня, Катерино!
    нам дуже шкода, що ви отримали пошкоджений товар.
    ми ніколи не відправляємо клієнтам завідомо пошкоджені чи браковані товари! могли хіба не додивитись при пакуванні, особливо враховуючи, що набір в заводському пакуванні.
    записали вам на бонусний рахунок вартість контейнера
    один рік тому
    #5285
    Вкрай незадоволена роботою магазину! Замовили товар, оплатили 100% вартості! Чекали доставку 20 днів! Але це не головне. З'ясувалося, що по нашому замовленню товар відсутній - через 20 днів це з'ясувалося!!!??? Поясніть, навіщо брати 100% оплату відразу, якщо ви не гарантуєте наявність товару? Чи просто на сайті здорожчання (і товар є на сайті і зараз!) і ви не захотіли продавати по старій ціні???
    Вибачте, але це вкрай не професійно! Ви що тільки через 20 днів доїхали до складу у Польщі? Раніше не могли повідомити про відсутність товару???
    один рік тому
    #5286
    Спасибо за заказ. Все пришло , что заказывала . Очень довольна .
    Буду заказывать ещё .
    один рік тому
    #5288
    Дуже дякую за роботу. Відповідь на замовлення прийшла швидко. Також є зворотній зв'язок, був дзвінок з уточненням. Товар  відправленний зразу.  Ящики для зберігання надійшли такі, як в опису товара, мені дуже подобаються та підійшли в інтер'єрі. Рекомендую "Home Club"!
    один рік тому
    #5289
    Весь товар принадлежащева качества, вы супер, жаль, только что долговато ждать , хочется всего пару дней )
    один рік тому
    #5291
    Добрий день. Товар відправили швидко. Якістю товара задоволена, але без пригод не обійшлося. Чомусь адреса доставки( доставка здійснювалася Meest експрес) була вказана не моя. Чия тут помилка була так і не вияснила. Писала Вам- не відповіли. В офісі доставки теж змовчали. Ну все-таки адресу доставки змінили і товар дома. Наступного разу, будь ласка, будьте уважніші при відправці товару ( хоча я так і не дізналася, чи ваша то була помилка, Ви ж не відповіли мені на мого листа).
    один рік тому
    #5292
    Не один раз замовляю, все швидко, добре запаковано, ціни хороші, задоволена цілком, молодці!
    один рік тому
    #5293
    Дуже задоволена. Був нюанс при отриманні замовлення, але все вирішили, дякую. Не перший рік замовляю, все подобається.
    один рік тому
    #5294
    Все супер чудово) зранку замовив, в обід вже можна їхати та забирати самовивізом у Львові
    один рік тому
    #5295
    дякую home-club за хороший продукт та грамотну співпрацю.  Ввічливий і чуйний персонал та якісний товар.
    один рік тому
    #5296
    Дуже вдячна за   товар .  Усе належноʼ якості  , 100% оригінал .  Чекала деякий час  тому що  товар  їхав із Польши , але мене попередили  і воно було того варто.  Дуже дякую за вашу чітку  роботу .  Надалі буду замовляти товар тут )))
    один рік тому
    #5297
    Не задоволена якістю доставки, замовлення оплатила 24.09, орієнтовне прибуття замовлення очікувалось на 06.10, навіть якщо опрацьовується 2-3 дні, що досить не логічно, термін ітак не малий, в службу доставки Міст Експрес замовлення було передано 14.10. Отже я дуже не задоволена терміном очікування. Бажання співпрацювати надалі - відсутнє. Дякую.
    один рік тому
    #5298
    Замовляла вперше, все швидко- і зв'язок,і відправка,гарно запаковано. Товар хороший, ціни приємні) Дякую.
    один рік тому
    #5299
    Замовляла штучні квіти. Вони прийшли у гарній якості, мені дуже сподобалося замовляти у цьому магазині. Дуже дякую працівникам за таку працю. Ви втілюєте мрію!