facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    25 квіт. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 70

    один рік тому
    #5243
    Николай wrote:
    Зробив замовлення. Мене набрав менеджер - ми вирішили усі питання, які мене цікавили. Після оплати я повідомив про гроші - замовлення зібрали та відправили.
    Надійшло усе, що я замовив, претензій та зауважень не маю щодо товарів.
    Але є 1 неприємний та незрозумілий мені момент:
    На сайті при оформленні замовлення було безліч способів доставки, я обрав на відділення САТ через те, що було написано Безкоштовно!
    Та коли я вчора приїхав туди - почув наступне: Доставка 43 гривні ви сплачуєте.
    Справа не в грошах, я міг обрати відділення Нової пошти біля свого дому та сплатити 50грн і не їхати через пів міста.
    Але якщо пишеться безкоштовно воно так і має бути.

    доброго дня, Николай!
    у нас ніде не написано, що доставка безкоштовна.
    при оформленні замовлення біля "САТ доставка на відділення" є напис "Знижка 15-20% для наших клієнтів!", але слова "безкоштовно" нема і ніколи не було.
    один рік тому
    #5244
    Дякую за співпрацю! Дуже швидко прийняли і опрацювали замовлення!
    Буду замовляти ще, задоволена сервісом! Дякую
    один рік тому
    #5245
    Замовляла перший раз, дуже задоволена. Товар якісний, оператор передзвонив, все уточнив, замовлення дуже зручно прослідковувати. Приємно здивована. Усім рекомендую!!!!!!
    один рік тому
    #5246
    Магазин хороший, работники внимательные и ответственные, цены приемлемые. Чего еще желать?) Спасибо огромное.)
    один рік тому
    #5247
    Как хотелось бы написать хороший отзыв…но увы и ах😭😭😭
    Заказала ещё в мае месяце стол…. Оплатила сразу на карту… пришел заказ и та дам- вместо белого чёрный. Как порядочные грузим назад и отправлЯем со всеми осторожностями и правильной упаковкой, чтобы не повредился. Неделями тишина когда же мы получим то, что надо…. Звоню и спрашиваю… наконец-то приезжает уже белый стол, но шоб вам було добро) столешня розбита. Короб цілий пакувальний. Не знаю чия там провина, чи робітників магазину, що відправили без обрештування, чи його вже відправляли побитим. Але маємо що маємо. Я вже плакала.
    Поїхала на мебельну фабрику і замовила таку саму стільницю замість розбитої, бо зрозуміла, що в нашій державі ніхто ні за що не хоче відповідати. Якби на моїй роботі я так само відносилась до клієнтів, то мабудь ні одного клієнта не було б.
    один рік тому
    #5248
    Не вперше замовляю в цьому магазині, швидко обробляють замовлення, передзвонюють,відправляють, ввічливі, будемо і далі співпрацювати.Дякую і успіхів!!!
    один рік тому
    #5250
    Швидко отримала замовлення. Задоволена роботою магазину!!! Товар надійно запаковано, замовляю давно, все приходить неушкодженим)). Рекомендую!!!
    один рік тому
    #5251
    Доступний та зрозумілий сайт магазину , інформація про наявність товару в Україні . Доставка в заявлений термін. Все гарно запаковано . Раджу  магазин для покупок  .
    один рік тому
    #5252
    Замовляю вже не перший раз і дуже задоволена. Це один з моїх улюблених магазинів. Все чесно, швидко відправляють, гарно запаковують. Якщо ви вагаєтесь, робити замовлення чи ні, то однозначно робити.
    один рік тому
    #5253
    Дуже задоволена роботою онлайн магазину. Працівники відповідальні і діють в інтересах клієнта.
    один рік тому
    #5254
    Як завжди, все супер! Сьогодні заказала, завтра вже у мене!!! Обожнюю вас!
    один рік тому
    #5268
    Магазин працює чітко і оперативно. Ще ні разу не підвели. Дуже подобається, що на кожному етапі додають коментарі до замовлення, тим самим спрощують можливість його відстеження.
    один рік тому
    #5269
    Це моя перша покупка на вашому сайті. Дякую за оперативність. Вчора зробила до 12:00 передоплату, сьогодні вже забрала все з Нової пошти. Все ціле. Все сподобалось. Дякую
    один рік тому
    #5270
    Не сподобалось як пакується товар (меблі від Ікея) при відправці Новою Поштою - обриштування одна назва, хлипка конструкція з палок, оригінальне пакування від виробника додатково нічим не обгорнуте, тому деякі пакунки були незначним чином пошкоджені. Я вже не став сперечатися і відмовлятися, тому що це все зайвий час.
    один рік тому
    #5271
    Замовлю не перший раз. Ціни найдешевші , товар якісний, швидка доставка. Я задоволена.
    один рік тому
    #5272
    Швидка відправка, все відповідає картинкам. А також швидка відповідь менеджерів
    один рік тому
    #5274
    Вперше замовляла в цьому магазині. Роботою магазину задоволена. Товар відправили наступного дня після оплати. Зв'язок з представниками магазину не мала через відсутність такої потреби. Замовлення отримала через 6 днів (перевізник SAT). Товар належної якості, без пошкоджень.
    один рік тому
    #5275
    Вже не перший раз замовляю саме тут, всім задоволена, завжди все на вищому рівні, дякую і процвітання вашому магазину))
    один рік тому
    #5276
    Замовлення робила  не в перший раз!Все  добре упаковано, якість хороша, мені сподобалась праця магазину!!!Навіть в умовах  війни магазин працює,товар був в наявності, тому відправлен швидко.доставка САТ трошки довше ніж НП ,але дешевше,що приємно.Буду заказувати ще,чекаю на розширення асортименту.Дякую за працю.
    один рік тому
    #5277
    Дуже задоволена, обслуговуванням і товаром ❤️❤️❤️❤️❤️