facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    19 квіт. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 58

    3 роки тому
    #4796
    Заказываю уже далеко не в первый раз. Довольна всегда. И работой магазина, и качеством товара, и скоростью доставки. Спасибо за вашу работу!
    3 роки тому
    #4797
    Свой заказ ждала с 8 го числа по 31. При чем изначально ориентировали на 25(. В процессе ожидания у меня изменился номер телефона. О чем я сообщила письмом. На мое письмо ответили, что номер, все-таки, оставят прежний. Как оказалось позже- невнимательно прочитали. Вывод: всюду НЕДО: недочитали, недосказали, недосмотрели и тд. Рекомендовать не могу!
    3 роки тому
    #4801
    Задоволена і товаром, який замовляла, і роботою магазину, і службою доставки SAT, все доїхало цілим, про кожен етап оформлення замовлення і пересилки повідомляли)
    3 роки тому
    #4805
    Сегодня получила свой первый заказ.Довольна на все 100%!И обслуживанием и товаром.Все пришло целое,хорошо упаковано,на удивление даже доставка нп дешево вышла.Всем советую.
    3 роки тому
    #4806
    Протягом місяця зробила кілька замовлень. Двох поверхове ліжко, постіль, ковдра, подушки, різні органайзер під ліжко. Якістю продукції задоволена. Роботою магазину також. ТЕ що було в наявності забрали самі зі Львова, а інше -  чекали на доставку з Польщі і далі Новою поштою. Все прийшло цілим. ( Ліжко забирали самі зі Львова- не довіряю такі вантажі Новій пошті).  Добре що тепер є можливість купити товари Ікеа в Україні, бо 7 років назад везли меблі з Польщі. Рекомендую магазин, не пошкодуєте!!!!
    3 роки тому
    #4807
    Дякую за оперативну роботу!
    Персонал дуже уважний, культурний.
    Упаковка була міцна і не перевищувала об'єми товару вдвічі, як часом буває в інших магазинах))
    Окрема подяка за різні варіанти оплати.
    Удачі в продажах і багато клієнтів вам!
    3 роки тому
    #4820
    Замовляла вперше на цьому сайті Дуже задоволена співпрацею працівників -консультантів , але трохи розчарована укомплектуванням товару.
    Я замовляла дозатор і підствку для щіток з серіі Dragan , є різниця у відтінках , на жаль.
    А так, все решта -супер .
    3 роки тому
    #4827
    В первые делала заказ на ikea-club. Всё понравилось. Доставка быстрая, товар упакован хорошо, всё пришло целое. Менеджеры приветливые, смогли ответить на все мои вопросы. Даже сказали сколько приблизительно будет стоить доставка. Когда собирали мой заказ оказалось, что одного товара нет в наличии.  Мне перезвонили и предложили деньги за него либо вернуть на карту, либо зачистить на бонусы. Так как заказ оплачивала сразу. Цены ниже, чем на других сайтах. Обязательно ещё буду делать заказ на ikea-club.
    3 роки тому
    #4828
    Роботою магазину задоволена. Замовляла полички вставки. Мені сподобались по якості і зібрала швидко. Все добре і товар і упаковка і доставка. Дякую.
    3 роки тому
    #4830
    Всем добрый вечер! Впервые заказывала в этом магазине. Благодарна сотрудникам за оперативность, корректность в общении. Заказывала всякую мелочёвку (набор судочков, Зип-пакеты, фоторамку, друшлаг и т.д.) Всё пришло хорошо упакованным. Товары качественные. Магазином довольна. Буду всем рекомендовать.
    3 роки тому
    #4832
    Очень довольна товаром и доставкой. Заказывала первый раз из товаров, которые были на складе. Сотрудники очень аккуратно все упаковали, компактно, одно удовольствие и отправили на следующий день. Заказывала новой почтой курьером домой. Подняли все в квратиру. Качество огонь, заказывала детский стульчик, все к стульчику, детский поильничек, рамочки, табурет, чайник-это любовь. Большое спасибо, до новых покупок)
    3 роки тому
    #4835
    Связались быстро.Доставка вовремя пришла. Все по накладной.Смущала 100% предоплата. Но рискнула.и не пожалела.
    3 роки тому
    #4836
    Всё отлично. Рекомендую!!! Заказываю уже не один раз и никаких претензий!!!
    3 роки тому
    #4842
    Дуже задоволена покупкою! Замовляла світильник Лерста та яйцерізку. Все Супер! Від светильника в захваті, дуже стильний та зручний! Прийшло як і обіцяли по терміну. Рекомендую магазин!
    3 роки тому
    #4843
    Товари фірми ІКЕА завжди відмінної якості.
    Дякую за роботу співробітників інтернет-магазину.
    Рекомендую.
    3 роки тому
    #4846
    Все супер - швидка доставка, приємні менеджери👍👍👍
    3 роки тому
    #4847
    Дуже задоволена роботою магазину. Передзвонили впродовж півгодини, донесли інформацію про доставку і можливі вигідні для мене способи оплати. Ключовим фактором на користь цього магазину став товар, що є в наявності і, як наслідок, швидка доставка (4-5 днів), а не так, як на подібних сайтах (ваше замовлення буде опрацьовано впродовж 10-14 робочих днів). Консультанти ввічливі, вся супроводжуюча угоду інформація послідовно надходила на електронну адресу. Товар запаковано на совість(в декілька шарів плівки і в картонну коробку). Мінус, який мене трохи засмутив, є те, що є визначена мінімальна сума покупки на сайті, і якщо ви купуєте щось, що коштує дешевше, то треба ще оплатити ~30 грн за картонну коробку, в якій буде транспортуватися замовлений товар. Купувала я горщик ІКЕА Локкіг за ~ 250 грн, якість на висоті, на звороті є написи, що засвідчують оригінальність товару. Дуже приємно, що в Україні можна замовити товари ІКЕА, не очікуючи хто зна стільки доставки. Вцілому якістю сервісу, асортиментом магазину і самим товаром задоволена, а вказаний мінус не зміг затьмарити мого приємного враження від співраці!Бажаю успішних продажів і вдячних клієнтів!
    3 роки тому
    #4849
    После первой покупки могу рекомендовать этот магазин. Менеджеры связываются быстро, отправляют тоже быстро. Выбирал доставку SAT. Посылка выехала из Львова в Сумы в понедельник, получил ее в обед в среду. Все целое, без дефектов. Очень доволен, спасибо
    3 роки тому
    #4851
    Очень удобный, информативный сайт, все четко и понятно!! Заказывала откидной стол , он очень красивый, пришел в хорошей упаковке, без повреждений, от покупки самые хорошие впечатления!!!
    Также очень довольна работой интернет-магазина, перезванивают сразу, все уточняют, дают хорошие советы!!
    И разработчикам ИКЕА огромное спасибо за прекрасный дизайн мебели, очень нравится!!
    3 роки тому
    #4852
    Доброго вечора. Замовлення отримала дуже швидко. Все сподобалося,всі якісні речі. Дуже задоволена товаром. Всім рекомендую IKEA ;)