Пошук

Оплата і доставка

Передоплата 100%, 15% (при відправці САТом) або 70% (при відправці НП) на картку або рахунок (реквізити приходять на ел.пошту після оформлення замовлення).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн. (Але можна оформити замовлення і на меншу суму, додавши до нього цей товар)

Термін доставки товарів в Україну - 2 тижні.

Доставка по Україні (зі Львова) здійснюється транспортними компаніями:

Тарифи компанії SAT нижчі, ніж у інших перевізників, а ще вона надала знижку на доставку нашим клієнтам – розмір знижки становить 20-40%. І наші клієнти не доплачують за доставку на адресу – в містах, де є відділення SATу, доставка на адресу коштує стільки ж, як доставка на відділення.
Компанія МістЕкспрес надала нам знижку 25% на доставку всіх посилок.
Останнім часом Нова пошта почала зловживати своїм становищем на ринку, а отже у всіх її клієнтів почали виникати певні труднощі з відшкодуванням за пошкодження товарів, тому ми рекомендуємо користуватись послугами цієї транспортної компанії лише, якщо в вашому місті нема відділень SATу або МістЕкспрес.

Вартість доставки сплачує замовник при отриманні товарів згідно з тарифами ТК (з врахуванням наших знижок).

У нас нема жодних додаткових прихованих платежів! Звертаємо вашу увагу на те, що наші клієнти не сплачують додатково за пакування і пакувальні матеріали (коробки, стрейч, скотч)!

У Львові замовлення можна забрати самовивозом на вул. Пластовій, 7, офіс 205. Самовивіз тимчасово недоступний через карантин. Доставка по Львову (до під'їзду або до місця, куди може заїхати машина) безкоштовна при сумі замовлення від 2500 грн. При меншій сумі замовлення вартість доставки по Львову (до під'їзду або до місця, куди може заїхати машина) - 90 грн. Доставки по Львову здійснюються двічі на тиждень в вечірній час.

Оскільки товари везуться під замовлення для конкретного клієнта, то повернення можливе тільки у випадках заводського браку і при відсутності механічних пошкоджень.