Пошук

Оплата і доставка

Передоплата 100% або 20% (часткова передоплата можлива лише при адресній доставці) від суми замовлення - на картку (реквізити приходять на ел.пошту після оформлення замовлення). Також можна оплатити карткою онлайн (замовлення на суму понад 1900 грн., менше 36000 грн.) - зі знижкою приблизно 5% (замовлення, оплачені онлайн, приїжджають на 1-2 дні швидше, ніж звичайні). 

Мінімальна сума замовлення - 400 грн. (Але можна оформити замовлення і на меншу суму, додавши до нього цей товар)

Термін доставки товарів в Україну - 5 робочих днів.

Доставка по Україні (зі Львова) здійснюється транспортними компаніями:


 
(Із способів доставки ми забрали Автолюкс, т.я. вони дуже неохоче і довго повертають гроші за пошкоджений вантаж, а також Інтайм, т.я. у них фактично взагалі нема страховки відправлень на випадок пошкоджень, а також Делівері, т.я. вони перестали виплачувати компенсацію за пошкодження вантажу). Вартість доставки сплачує замовник при отриманні товарі згідно з тарифами ТК.

Згідно з правилами Нової пошти всі дзеркала і меблі повинні відправлятись в обрешетуванні.

У нас нема жодних додаткових прихованих платежів! Звертаємо вашу увагу на те, що наші клієнти не сплачують додатково за пакування і пакувальні матеріали (коробки, стрейч, скотч)!

У Львові замовлення можна забрати самовивозом на вул. Пластовій, 7. Доставка по Львову (до під'їзду або до місця, куди може заїхати машина) безкоштовна при сумі замовлення від 2000 грн. При меншій сумі замовлення вартість доставки по Львову (до під'їзду або до місця, куди може заїхати машина) - 70 грн. Доставки по Львову здійснюються двіччі на тиждень в вечірній час.

Оскільки товари везуться під замовлення для конкретного клієнта, то повернення можливе тільки у випадках заводського браку і при відсутності механічних пошкоджень.