Оплата і доставка

Передоплата 100% або 20% (часткова передоплата можлива лише при адресній доставці) від суми замовлення - на картку (реквізити приходять на ел.пошту після оформлення замовлення). Також можна оплатити карткою онлайн (замовлення на суму понад 3500 грн., менше 13000 грн.) - зі знижкою приблизно 5% (замовлення, оплачені онлайн, приїжджають на 1-2 дні швидше, ніж звичайні). 

Мінімальна сума замовлення - 300 грн. (Але можна оформити замовлення і на меншу суму, додавши до нього цей товар)

Термін доставки товарів в Україну - 1-2 тижні (Переважно 1 тиждень, але ми вказуємо 1-2 для підстраховки).

Доставка по Україні (зі Львова) здійснюється транспортною компанією

(Із способів доставки ми забрали Автолюкс, т.я. вони дуже неохоче і довго повертають гроші за пошкоджений вантаж, а також Інтайм, т.я. у них фактично взагалі нема страхівки відправлень на випадок пошкоджень, а також Делівері, т.я. вони перестали виплачувати компенсацію за пошкодження вантажу). Вартість доставки сплачує замовник при отриманні товарі згідно з тарифами ТК.

Для вашої зручності і економії ми підписали договір з Новою поштою і для наших клієнтів вартість доставки дешевша на 29% (для більшості товарів вона порахована - доступна на сторінці товару).

Згідно з правилами Нової пошти всі дзеркала і меблі повинні відправлятись в обрешетуванні. Але ми домовились з НП про 50% знижку на обрешетування (мінімальна вартість обрешетування 45 грн. вже зі знижкою 50%)

У нас нема жодних додаткових прихованих платежів! Звертаємо вашу увагу на те, що наші клієнти не сплачують додатково за пакування і пакувальні матеріали (коробки, стрейч, скотч)!

У Львові замовлення можна забрати самовивозом на вул. Пластовій, 7. Доставка по Львову (до під'їзду) безкоштовна при сумі замовлення від 2000 грн. При меншій сумі замовлення вартість доставки по Львову (до під'їзду) - 60-70 грн.

Оскільки товари везуться під замовлення для конкретного клієнта, то повернення можливе тільки у випадках заводського браку і при відсутності механічних пошкоджень.