Пошук

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ

21 листопада 2020 р.

Шановні друзі, отож, ми розпочинаємо ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ, котра триватиме цілих 10 днів!

18-28 листопада ціни на сайті знижено! Продовжує діяти безпрецендентна знижка на доставку МістЕкспрес - мінус 25% на усі види доставки та знижка нашим клієнтам від компанії SAT в розмірі 20-40% (залежно від ваги посилки). А це все становить найнижчу ціну на товари ІКЕА в Україні!

Запрошуємо придбати новорічні товари, котрі допоможуть вам створити святковий настрій (не зволікайте з купівлею, оскільки в Польщі свята раніше, ніж у нас, тому товари зникнуть з продажу вже на початку грудня).

Для вашої зручності на сайті є можливість оплати онлайн – тепер оформити і оплатити замовлення можна ще швидше! Крім того, замовлення, оплачені онлайн, попадають в закупку раніше, бо ідентифікуються відразу.

Також звертаємо вашу увагу, що ми розширили асортимент товарів в наявності – біля 1000 товарів не потрібно чекати, а можна отримати максимально швидко.

Нагадуємо, що замовлення відправляється в роботу після отримання та ідентифікації (!) оплати. Замовлення потрібно оплатити і повідомити про оплату (!) до 24:00 не пізніше 28 листопада (або якщо акцію буде достроково припинено, то до моменту скасування замовлення), після цього всі неоплачені замовлення будуть скасовані. 

Приємного шопінгу!

Залиште ваш коментар
Коментарі
28.11.2020 17:51
Я ж оплатила все¡

Я оплатила