facebook
Поиск
Категории
    Меню Закрыть
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    29 мар. 2024

    Відгуки про роботу магазину, страница 76

    11 месяцев тому
    #5399
    Суппер. Все сподобалось, особливо обслуговування!!!!! Тільки хотілося мати можливість замовити щось маленьке а не на 700 грн(
    11 месяцев тому
    #5400
    Рада співпраці. Магазин рекомендувала дизайнерка, яка робила проект квартири. Вибір хороший, налаштування сайту теж, обслуговування на рівні. Товар якісний - нарікань не має. Рекомендую.
    11 месяцев тому
    #5401
    Дякую команді інтернет-магазину HOME CLUB за можливість отримати такий необхідний мені товар. Я майже не сподівалась на це. Уважне ставлення, професійність та індивідуальний підхід. Підтримка на кожному етапі: формування замовлення, сплата, відправка та отримання. Замовлену кухню доставили без затримок та непошкодженого стану. Дякую HOME CLUB!
    Тетяна
    11 месяцев тому
    #5402
    Дякую за чудовий, швидкий сервіс і великий вибір товарів в наявності 🤍
    10 месяцев тому
    #5403
    Заказывал столешницу и ножки к ней под стол. Доставили все по срокам, качественная поддержка сотрудников, все пришло без повреждений. Спасибо большое, буду еще обращаться!
    10 месяцев тому
    #5404
    Перший раз зроила замовлення на цьому сайті , замовила товари для ванної кімнати . Лампу ІКЕА VÅTHULT та Килимок для ванної кімнати. Все дуже швидко оформили , оплатила , швидко відправили товар . Лампа була дуже гарно упакована (бо трошкі переживали ) . Якістю облуговування дуже задоволені . Очікуємо ще замовлення - шафу дзеркальну, обовязково відпишуся коли прийде товар .
    Лампа та килимок дуже гарної якості , ми дуже задоволені. Будемо звертатись ще . Дякуємо !
    10 месяцев тому
    #5405
    Магазин запропонував мені написати відгук. Ну то пишу. Не вперше роблю замовлення, але цього разу неприємно вражена. Замовлення 9579893. Надійшло від ФОП Манько Катерини.
    Рушник запакований так, ніби це якась ганчірка, але ганчірки і то краще запаковують! Але це ще не проблема, просто негативне враження від магазину.
    Гірше з полицею ІКЕА VARIERA ВАРЬЄРА, 601.366.23  . Коли відкрила, то виявилося, що упаковочна фірмова плівка вже пошкоджена. І це не пошкодження від транспортуванні! Бо видно, що дірки на упаковці вже покрилися пилом і на поверхні виробу  є ПОДРЯПИНИ!. Я брала цей товар для подарунку і тепер я не зможу подарувати цю річ.
    На мою думку магазин перед відправкою має перевіряти якість товару, або попереджувати покупця про дефекти і відповідно знижувати ціну.
    Я дуже розчарована цього разу.  Не знаю як викласти тут фото. Але я їх виклала вашому співробітнику у чаті он-лайн. Обіцяв передати керівництву. Сподіваюсь, що іншим клієнтам не прийдеться стикатися з такими випадками.
    10 месяцев тому
    #5406
    Замовляла вперше. Помітно, що продавець відповідальний, піклується і про свою безпеку, і про захист прав клієнта: в електронних листах все чітко прописано, уточнено, деталізовано. Не зважаючи на відсутність спілкування, магазин якісно надав послугу. Задоволена на 100%
    10 месяцев тому
    #5407
    Дуже дякую за оперативну працю. Я переймалася шоб дошка доїхала не попошкоджена, але все було дуже гарно упаковані, все ціле .
    Донька дуже задоволена . Дякую.
    Купую не в перше, обов'язково буду ще.
    10 месяцев тому
    #5408
    Отримала замовлення № 9589705, в замовленні сім позицій.
    Шість в нормальному стані, запаковані.
    Один товар - пляшка із розпилювачем - пошкоджений, подряпаний та брудний, без упаковки!!!!!
    Повернути окремо неможливо, потрібно повертати все замовлення.
    Вирішила забрати.
    Те, що товар в неналежному стані, видно неозброєним оком!!
    І таке відправити, і не попередити!
    Це не професійно та безвідповідально.
    Дуже розчарована...
    10 месяцев тому
    #5409
    Магазином користуюсь вже багато років. Дуже задоволена його роботою. Рекомендувала своїм друзям і колегам. Товари якісні, як завжди, і приносять море задоволення. Успіхів працівникам магазину!
    10 месяцев тому
    #5410
    Дуже дякую. Товар прийшов цілим і якісно запакованим. Дякую за таку відповідальність.
    10 месяцев тому
    #5411
    [b][/b]чудовий сервіс, швидка доставка, якість та гарантія. Дякую вам 🌷
    10 месяцев тому
    #5412
    Дякую, замовляю не перший раз! Як завжди все швидко і якісно!
    10 месяцев тому
    #5413
    Дякую за роботу співробітникам магазину! Неодноразово зверталася, завжди все швидко, якісно, відповідально. Всім рекомендую
    10 месяцев тому
    #5414
    Быстро ответили, отправили, товар в порядке, комплект полный
    10 месяцев тому
    #5415
    Работой магазина довольна. Представлен большой выбор товара. Сделала заказ, оплатила и на следующий день получила по НП. Переживала за целостность посылки, но упакован товар на совесть. Спасибо за Вашу работу!!!
    10 месяцев тому
    #5416
    Дуже дякую за швидку роботу: оброблення замовлення,  відправку. Все дуже швидко.
    Дуууже якісний товар!
    Дитині горшок ну дуже сподобався)
    9 месяцев тому
    #5417
    Дякую за вашу робрту!
    Дуже зручний вид придбання товару,- замовлення легко оформити на сайті, є вибір варіантів оплати.
    Незважаючи на те, що своє замовлення я оформила на вечір п"ятниці, - вже у вівторок насолоджувалася розпакуванням!
    При цьому в суботу був дзвінок менеджера з уточненням щодо деяких моментів!
    Я дуже задоволена! Дякую!!!
    9 месяцев тому
    #5418
    Дякую за оперативну роботу, всі товари відповідають опису й дуже швидко відправляють, якщо з в наявності.
    Більше року купую на цьому сайті.
    Дякую!