facebook
Поиск
Категории
    Меню Закрыть
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    25 апр. 2024

    Відгуки про роботу магазину, страница 73

    один год тому
    #5325
    Дякую магазину за надійну роботу. Замовляла до війни і тепер замовила. Все працює швидко, зручно, завжди на зв'язку з клієнтами. Не дивлячись на ракетний обстріл по всій країні, посилка прийшла вчасно. Молодці!
    один год тому
    #5326
    Работа магазина как всегда на отлично!!
    один год тому
    #5327
    Совершать покупки в этом магазине одно удовольствие: приятно общаться с менеджерами,  просьбы принимаются во внимание и,  что самое главное,  выполняются.  Товар хорошего качества и по адекватным ценам.  Единственное,  что огорчает,  что некоторые позиции или сняли с производства,  или не доступны. А жаль.
    Могу уверенно рекомендовать и магазин,  и товары.
    И спасибо большое всему коллективу.
    один год тому
    #5328
    Все  добре, шафа гарна, доставили вчасно, без пошкоджень. Дякую.
    один год тому
    #5329
    Було приємно мати з вами справу!Все чітко і по ділу.Дякую вам!Обов'язково повернусь за новими дрібничками
    один год тому
    #5330
    Дякую! Швидко, якісно, постійний контакт-супровід через листи (для тих, хто нервує).  
    один год тому
    #5331
    Дякую вам за те, що швидко доставила до Киева за один день. Все замовляла через сайт та всі повідомлення постійно пл оновленю поиходили на плшти та по смс. Дужеее  смачні джеми з ікея не перший раз в вас замоляємо.
    один год тому
    #5332
    Щиро вдячна за замовлення буду і надалі користуватись цим сервісом.
    один год тому
    #5333
    Замовила журнальний столик і декоративні подушки. Дуже швидко відправили, товари просто чудові! Дуже задоволена якістю придбаного і роботою магазину! Однозначно буду замовляти ще
    один год тому
    #5334
    Дуже задоволена. Прийшло все доволі швидко. В заказі було багато скла - все доїхало без ушкоджень, продавець заморочився з упаковкою, тож все ціле. Дякую.
    один год тому
    #5335
    Дякую за замовлення. Відмінний сервіс і якість товару.
    один год тому
    #5336
    Моя первая покупка в этом магазине, всем очень довольна.
    один год тому
    #5337
    Трохи переживала замовляти у магазині габаритний товар з ікеї по повній передплаті. І коли через якийсь час мене набрав менеджер магазину і сказав що не все приїхало...думала що далі будуть тільки проблеми)) але приємно вражена роботою магазину - перезамовили потрібне і через пару тижнів мені таки переслали все що очікувалось. Дякую вам за роботу)
    один год тому
    #5338
    Робила замовлення у цій компанії перший раз і достатньо задоволена. Замовляла 8 контейнерів для сипучих круп. Менеджер відповідально віднеслась на моє прохання запакувати дуже якісно товари, аби нічого не тріснуло. відправили дуже швидко, прийшло через 2 дні. Запакували так, що не придертись)) Пошкоджень та дефектів не було. Все приїхало з оригінальними наліпками від Ікеї. Буду замовляти ще раз! Дякую.
    один год тому
    #5339
    Вперше робила замовлення в цьому магазині, але впевнена не в останнє. Ціни гарні, обслуговування оперативне, а пакування, неначе в космос відправляли. Дуже все  сподобалося! Дякую за Вашу працю!
    один год тому
    #5340
    Вперше тут купувала. Зі мною швидко зв'язалися, швидко відправили. Все дуже класно запаковано, особливо скло ❤️. Дуже дякую! Скоро прийду знову )
    один год тому
    #5341
    Замовлення прийнято оперативно, товар доставлений вчасно.
    Дякую
    один год тому
    #5342
    Дуже приємно здивовані швидкою відправкою товару )
    один год тому
    #5346
    Дякую магазину за швидке опрацювання і доставку замовлень. Вже неодноразово замовляла тут товари, роботою магазину дуже задоволена🧡
    один год тому
    #5347
    Усі товари, які в наявності, були упаковані і відправлені протягом дня. Дуже порадувала оперативність!) Товари чудові і не потребують зайвої реклами, дякую, усе добре!)