facebook
Поиск
Категории
    Меню Закрыть
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    4 мая 2024

    Відгуки про роботу магазину, страница 72

    один год тому
    #5300
    Хочу поблагодарить Home-Club за прекрасную работу. Заказ выполнен быстро, без ошибок состава заказа и без брака.
    Еще хочу отменить клиенториентированность. Было приятно, что работники пошли навстречу и объединили заказы, то есть последующий дозаказ, отправили одной доставкой с предыдущим, им с этого ничего, а мне, как клиенту, экономия на доставке. Как говорится: "мелочь, а приятно".
    Оперативность менеджеров сайта тоже на уровне. В ожидании заказа у меня возникали некоторые вопросы, на которые мне очень быстро приходили ответы на почту, а силу отсутствия у меня возможности созвона, это очень порадовало.
    Пока пишу этот отзыв, уже в ожидании доставки третьего заказа)))
    Это и есть показателем, что Home-Club можно смело рекомендовать!
    Спасибо Вам!)
    один год тому
    #5301
    Сьогодні забрали свою шафку, ще в передчутті краси. Вдячна магазину за те, що сьогодні ледве розпакувала IKEA DRONA ))) всі кутики були замотані плівкою в декілька шарів, та ще й картоном обернені. Все дойшло ідеально.  Буду обов"язково до вас повертатись.
    один год тому
    #5302
    Все чудово, зауважень до товару, опису, проплати та опрацювання замовлень не було.
    Чудово б звісно було, додати поштомати в перелік відділень НП, але я так зрозумів, що так простіше для магазину, через завантажені поштомати і очікування.
    один год тому
    #5303
    Все прийшло ціле, добре упаковане та дуже швидко. Дякую співробітникам!! Замовлятимемо ще.
    один год тому
    #5304
    Заказ делала не первый раз. Всё нравится. Отзываются быстро. Товар был в наличии, отправили на следующий день.
    один год тому
    #5305
    Дуже вдячна вашому магазину. Все прийшло вчасно, якість товару і доставки відмінна. Рекомендую всім цей магазин.
    один год тому
    #5306
    Робила замовлення вперше. Трохи хвилювалася, бо сума замовлення була немаленька. Але все пройшло чудово! Home Сlub оперативно інформували про статус замовлення. Воно було доставлене кур''єром Нової Пошти до підїзду в Києві, вчасно і без жодних проблем. Дуже дякую Home Club за гарну роботу!

    один год тому
    #5307
    Купляв карниз, вислали швидко, був в наявності, недоліки царапини по карнизу, тріснутий і затертий пластик по краям, це не вина НП, опакований добре був.
    один год тому
    #5308
    Співпрацею з магазином задоволена. Служба підтримки працює добре, швидко, професійно. Дякую!
    один год тому
    #5309
    Ігор wrote:
    Купляв карниз, вислали швидко, був в наявності, недоліки царапини по карнизу, тріснутий і затертий пластик по краям, це не вина НП, опакований добре був.

    доброго дня, Ігор!
    надішліть, будь ласка, нам на пошту фото недоліків
    один год тому
    #5310
    Гарний магазин. Давно в них купую товари Ikea. Ціно нормальна, доставлюють вчасно, хоча й дводиться чекати.
    Питань з замовленнями ніколи не було. Дуже задоволений.
    один год тому
    #5311
    Приємно здивована швидкістю доставки, а ще не очікувала, що зі мною зв'яжуться в неділю, в межах години, від коли я створила запит. Дуже зручно, що магазин пропонує послуги доставки в межах мого міста. Дуже задоволена сервісом
    один год тому
    #5312
    Магазином осталась очень довольна. Заказывала из товара в наличии, оформили и отправили все очень оперативно. Рекомендую!
    один год тому
    #5313
    Замовляла вперше. Всім задоволена. Замовлення відпрпвиши швидко
    один год тому
    #5314
    Добрий день, дякую магазину за швидку доставку та приємне спілкування. Замовляю вже не перший раз, якщо товар є в наявності, то ч/з НП доставка 1-2 дні. Все добре запаковане. Якщо були питання менеджер передзвонював і все оперативно вирішувалось. Рекомендую
    один год тому
    #5315
    Розчарована.
    Замовила підсвічник PÄRLBAND, 503.485.45. Прийшов з розбитим склом, не з вини Нової Пошти. Зовнішнє пакування було нормальне, а всередині скло не було зафіксоване і при транспортуванні розбилося об металеву частину підсвічника. Минулого тижня замовила світильники, вже сумніваюся, що з таким підходом до збереження товару отримаю замовлене, а не уламки.
    один год тому
    #5316
    Заказывала второй раз и всем довольна.Товар очень хорошего качества.Доставка быстрая, все очень хорошо упаковано.Все пришло целое и  не помятое.Буду заказывать ещё. Спасибо за ваш труд!
    один год тому
    #5317
    Дуже вдячна за вашу роботу в цей нелегкий час. Сама знаходжуся за кордоном, а замовляла рідним, очікувала проблеми, але все пройшло як завжди чудово. Дякую. Товар прийшов , чудово запакований. На складі спрацювали бездоганно о, я навіть не очікувала, що так швидко відправлять товар. Ви молодці, ви чудові. Єдине, що хотіла попросити- можливо у вас є змога списувати бонуси на потреби ЗСУ ( в видавництві Старого Лева так роблять) думаю, багато людей погодилися б .  Окрема подяка за інтернет листування, про кожні етапи  замовлення - дуже допомогло ( не маючи змоги телефонувати, зручно отримувати повідомлення). Дякую ще раз за бездоганну працю! Бажаю вам процвітання і багато клієнтів!
    один год тому
    #5318
    Анна wrote:
    Дуже вдячна за вашу роботу в цей нелегкий час. Сама знаходжуся за кордоном, а замовляла рідним, очікувала проблеми, але все пройшло як завжди чудово. Дякую. Товар прийшов , чудово запакований. На складі спрацювали бездоганно о, я навіть не очікувала, що так швидко відправлять товар. Ви молодці, ви чудові. Єдине, що хотіла попросити- можливо у вас є змога списувати бонуси на потреби ЗСУ ( в видавництві Старого Лева так роблять) думаю, багато людей погодилися б .  Окрема подяка за інтернет листування, про кожні етапи  замовлення - дуже допомогло ( не маючи змоги телефонувати, зручно отримувати повідомлення). Дякую ще раз за бездоганну працю! Бажаю вам процвітання і багато клієнтів!

    доброго дня, Анно!
    дуже дякуємо за такий приємний теплий відгук і високу оцінку нашої роботи!
    так, ми справді докладаємо максимум зусиль, щоб навіть в ці непрості часи надавати високий рівень сервісу. дякуємо, що ціните це!
    щодо бонусів - за запитом клієнтів ми списуємо їх бонуси і донатимо на ЗСУ. ну і крім того, звісно, самі теж донатимо (вже понад 2 млн.грн.)
    один год тому
    #5321
    Дуже задоволена і замовленим товаром, і якістю обслугогування. Замовляю постійно в цьому інтернет-магазині. Товар гарно пакують, усе прийшло ціле, хоча в замовленні було багато речей із скла.